Profile

hakan sardar

hakan

Contact Details

hakan

Bio

 

باغ گیاه شناسی در شهر کیش

باغ گیاه شناسی تور کیش   از جمله دیدنی ترین جاذبه های گردشگری این شهر است که سالانه هزاران گردشگر را به سمت خود جذب می کند و گردش در آن نه تنها لذتبخش و رویایی بلکه آموزنده است .  باغ گیاه شناسی کیش   بسیار وسعت بسیاری بوده و هزاران گونه از گیاهان نقاط مختلف دنیا را در خود جای داده است . این مجموعه بیش از صد و ده هکتار وسعت دارد و گونه های گیاهی موجود در آن از دو هزار مورد فراتر می رود برخی از منطقه کیش ( حدود یکصد گونه ) و مابقی از سراسر دنیا جمع آوری شده اند  .

به گزارش سفر باتو ، شهر تاریخی و زیبای کیش  یکی از دیدنی ترین شهر های منطقه است که در کنار شهر قشم  قطب های برتر گردشگری در کشور گرجستان هستند . کیش  دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که البته بخش اعظم آن را اماکن تاریخی نظیر کلیساها و صومعه ها تشکیل داده اند البته این شهر دارای موزه ها و گالری های هنری فراوانی است که پیشنهاد می کنیم حین اقامت در این شهر برخی از معروف ترین آنها را ببینید .

شهر کیش  (Tbilisi) به خاطر وجود چشمه‌های آب گرم که دارای خواص درمانی فراوانی هستند ، به شهرت رسیده و البته تعداد این چشمه های در گذشته بیش از شصت عدد بوده که امروزه تنها حدود پنج مورد از آن باقی مانده است .  چشمه های ابگرم کیش  نزدیک به هزار سال قدمت دارند و میتوان گفت هسته اصلی شهر پیرامون همین چشمه ها شکل گرفته و سپس گسترش یافته است .

در مورد رستورانهای کیش بیشتر بخوانید.

شهر کیش  که نگین خلیج فارس خوانده می شود به معنای شهری با چشمه های آب گرم است . و جالب است بدانید شهر کیش  از گذشته تا به امروز دارای موقعیت استراتژیکی و حساسی بوده کیش  در حدود پانصد و چهار کیلومتر مربع وسعت دارد و ارتفاعات این شهر در حدود هفتصد و هفتاد متر ارتفاع دارد . میتوان گفت یکی از دلایل اصلی رونق این شهر عبور رود کر از وسط شهر کیش  بوده که علاوه بر بخشیدن چهره ای زیبا به شهر ، در آب و هوای آن نیز تاثیر گذار بوده است .