Profile

jastina sabri

Contact Details

Bio

پل صلح تفلیس گرجستان

پل صلح در تور گرجستان در کنار دیگر سازه های زیبای شهر به نماد تفلیس مدرن تبدیل شده است . ای پل بر روی رودخانه کر کشیده شده و دو سر شهر را به یکدیگر متصل می کند . پل صلح در سال 2010 میلادی ساخته ‌شد و حدودا یکصد و پنجاه متر طول دارد . ر اطراف این پل جاذبه های متنوعی وجود دارد که همه چیز را برای گشت و گذاری بی عیب و نقص مهیا می کند . پیشنهاد می کنیم بازدید از آن را به تاریک شدن هوا موکول کنید زیرا در این زمان این پل با هزاران لامپ و پرژکتور نور پردازی  می شود و جلوه ای باشکوه تر پیدا می کند

    ساحل پاترا  Patara Beach

ساحل پاترا در تور آنتالیا به توضیح سایت گردشگری سفر باتو ، دومین پیشنهاد ما برای تفریح و شناست . این ساحل در مرکز شهر قرار دارد و در عین نزدیکی به عنوان یکی از زیباترین سواحل آنتالیا شناخته می شود . این ساحل دارای آبهای زلال و سواحلی شنی و بسیار پاکیزه است و طول آن حدودا هجده کیلومتر است . ساحل پاترا ، منطقه ای حفاظت شده برای گونه های کمیابی از لاک پشت ها است که سالانه برای تخم گذرای به این منطقه می آیند .

   ساحل فاسلیس Phaselis

یکی از دیگر سواحل معروف و پر طرفدار آنتالیا، ساحل فاسلیس است. این ساحل که آبش به رنگ فیروزه ای است، از جمله سواحل بسیار زیبای آنتالیا می باشد. این ساحل در شمال منطقه ی الیمپسن قرار گرفته است و در شهر آن هنوز هم آثاری از حضور رومیان و یونانیان باقی مانده است.