Profile

nastaran pourjahan

Contact Details

Bio

ایتالیا: بلو گروتو در کاپری (Capri’s Blue Grotto)

غار شگفت انگیز و بسیار زیبای بلو گروتو یکی ار عجایب دیدنی دنیاست که در کاپری واقع شده است . بلوگروتو در میان زیباترین غارهای دنیا جا گرفته و تمام سطح آب لاجودری است . و عبور نور خورشید از حفره‌های غار و بازتاب آن بر روی سطح آب جلوه ای زیبا به آن بخشیده است و داخل غار از همین طریق روشن شده است . دهانه‌ی این غار بسیار کوچک است ، و برای ورود به آن می بایست با قایق های کوچک به داخل آن رفت و آنهم در زمانیکه سطح آب خیلی بالا نباشد .

یونان: سانتورینی (Santorini)

جالب است بدانید کشور یونان در ارزانترین تور اروپا از مجموع شش هزار جزیره ساخته شده و سانتورینی یکی از شگفت انگیز ترین این جزایر است . این جزیره به واسطه سواحل زیبا و نمایی از ساختما‌ن ‌های سفید رنگ به شهرت رسیده است . ساحل این جزیره شنی و قرمز رنگ است و در کنار آب‌های فیروزه‌ای مدیترانه منظره زیبا و خیره کننده را پدید آورده است . این منطقه سوژه بیساری از فیلمها و رمان های بزرگ است .

ایتالیا: ساحل آمالفی (Amalfi)

خط ساحلی آمالفی یکی از زیباترین سواحل قراه اروپاست که پنجاه کیلومتر طول دارد و در جنوب سورنتو پنینسولا ( Sorrento Peninsula) واقع شده است . ساحل آمالفی یکی از مشهورترین مناطق توریستی در دنیاست که معمولا با گرم شدن هوا مورد توجه و استقبال گردشگران سراسر دنیا قرار می گیرد .

اسکاتلند: جزیره اسکای (Sky)

به گزارش سفر باتو جزیره زیبا و باشکوه اسکای ، دومین جزیره بزرگ اسکاتلند است که حتی تماشای تصاویری از آن ، شما را به حیرت وا می دارد . این منطقه زیبا ،  دشت‌های پهناور و سرسبز را در خود جای داده که تا ابرها فاله زیادی ندارد . این منطقه دارای آب و هوایی متغیر و همیشه ابری است و کوهها و صخره های موجود در آن ، دارای اشکال بسیار عجیبی هستند .

انگلستان: لندز اند (Land’s End)

لندزاند یکی از دیدنی ترین نقاط دنیاست ، در امتداد سواحل کرنیش، صخرهای زیبایی را می بینید که گویی در مقابل موج های خروشان دریای سلتیک ایستاده اند . چشم انداز این منطقه بقدری زیباست که بسیاری از فیلم های عاشقانه در همین منطقه ساخته شده است

لندز اند غربی‌ترین بخش‌های کرن وال (Cornwall) و یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی در کشور انگلستان است .