Profile

nazan kadar

Contact Details

Bio

جاذبه های دیدنی در شهر استانبول – ترکیه

رودخانه دالیان  Dalyan River

دالیان یکی از دیدنی ترین جاذبه های اطراف شهر استانبول و تور استانبول سفر باتو است که تورهای یکروزه گردشگران را به بازدید از آن دعوت می کنند . رودخانه دالیان در فاصله هشتاد کیلومتری از جنوب شرقی شهر واقع شده و دارای تفرجگاههای متعددی است . مقبره های سنگی کاریان و حمام گل طبیعی دالیان از کمیاب ترین جمله جاذبه های این منطقه اند  .

پارک آبی آتلانتیس   Marmaris Atlantis Waterpark

پارک آبی آتلانتیس یکی از بزرگترین و مجهزترین پارک های آبی شهر استانبول است که روزی سراسر شاد و پر هیجان را برایتان رقم می زنند . این مجموعه در سال ۱۹۹۷ میلادی تأسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت . بازیهای موجود در این پارک آبی برای تمام گروه های سنی مناسب است تفریحات متفاوتی مانند سرسره های آبی ، استخر های کودکان ، استخر موج دار ، زمین گلف ، بولینگ را فراهم نموده است . همچنین این مجموعه دارای کافه و رستوران ، بار و  سالن اسپا و ماساژ است که با ارائه انواع خدمات همه نیازهای شما را برآورده می سازد . پارک آبی آتلانتیس دارای ساحل اختصاصی و تخت و چتر برای آفتاب گرفتن است

شهر زیبا و ساحلی استانبول یکی از برترین قطب های گردشگری در کشور ترکیه است که با وجود آبهای زلال  فیروزه ای رنگ و سواحلی زیبا به شهرت رسیده و سالانه میلیون ها مسافر از سراسر دنیا برای داشتن تعطیلاتی شگفت انگیز راهی این شهر می‎ شوند .

استانبول دارای امتیازات فراوانی است و  دهها هتل لوکس و مجهز تمام نیازها و خواسته هایتان را از سفری رویایی برآورده می سازند . تا جائیکه ماندن در هتل را به هر تفریح دیگری ترجیح خواهید دارد و اغلب این هتل ها دارای برنامه های تفریحی بسیار متنوع اند . اما با این وجود سواحل این شهر با چشم اندازی بسیار رویایی شما را جذب نموده و تا آنجا که خوشگذرانی در امتداد آبهای زلال و فیروزه ای رنگ را به ماندن در هتل ترجیح خواهید داد .

در ادام این مطلب برخی از سواحل مشهور و زیبای این شهر را به شما معرفی خواهیم نمود ، پس در ادامه همراهمان باشید :.