Profile

alex mani

Contact Details

Bio

جاذبه های دیدنی در شهر دبی – امارات

 همان طور که در بالا اشاره کردیم  ، برج خلیفه در تور دبی ارزان سفر باتو از بخش های مختلفی تشکیل شده که از مهم ترین آن ها می توان به هتل معروف آرمانی اشاره کرد . این هتل محل اقامت افراد مشهور و سرشناس دنیاست و اقامت در آن هزاران و میلیون ها دلار هزینه در بر خواهد داشت . این هتل دارای هفت رستوران فوق لاکچری ، سالن بدنسازی ، استخر و ... است

برج‌های شعله

برج های زیبا و باشکوه شعله نماد شهر باکوی مدرن است که مشرق بر دریای خزر بوده و تقریبا از همه جای شهر قابل رویت است . این برجها متشکل از سه سازه مجزا است که مرتفع ترین آنها ، صد و هشتاد و دو متر ارتفاع دارد و هر سه سازه دارای اشکال مختلفی است که در مجموع به شکل شعله های فروزان آتش دیده می شود.

میدان پرچم ملی

میدان پرچم یکی از جاذبه های دیدنی شهر باکو در تور باکو آفر دار است که در امتداد بلوار باکو و در نزدیکی ساحل قرار دارد و از سال ۲۰۰۷ میلادی به ‌طور رسمی افتتاح و به نماد غرور ملی این کشور تبدیل گردید .

در وسط این میدان پرچم بزرگی به اهتزاز در آمده که تقریبا از همه جای شهر قابل رویت است .

این پرچم هفتاد متر طول ، سی وپنج متر عرض دارد و بر روی میله‌ای با ارتفاع صد و شصت و دو متر نصب شده است . و برای مدتها در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رسیده بود تا اینکه این رکورد توسط کشور تاجیکستان شکسته شد  .