Profile

javad mohammadi

Contact Details

Bio

شهر زیبا و شگفت انگیز استانبول و تور استانبول لحظه آخری سفر باتو ، در میان ده شهر دیدنی دنیا قرار گرفته و سالانه میزبان میلیون ها مسافر از سراسر دنیاست . استانبول بقدری زیبا و پر جاذبه است که برای تماشای همه گوشه و کنار آن به هفته ها زمان نیاز خواهید داشت و هر آنچه را از سفری رویایی و بیادماندی می خواهید در این شهر می بینید .

استانبول دارای آثار تاریخی با قدمت هزاران ساله است و حین قدم زدن در شهر ، حس بودن در یک گالری هنری را خواهید داشت . همچنین طبیعت زیبای این شهر همه چیز را برای داشتن سفری رویایی و جذاب مهیا می کند . از این ها که بگذریم ، استانبول یک شهر مدرن است و دارای مراکز خرید متنوع و مجموعه های تفریحی بی نظیر است و هیچ لحظه خالی برایتان باقی نمی گذارد .

در ادامه این مطلب برخی از جاذبه های شهر استانبول را به شما معرفی خواهیم نمود . پس با ما همراه باشید :

شهربازی کیش

شهربازی کیش در تور کیش ارزان ، یکی از قدیمی ترین مجموعه های تفریحی جزیره میباشد که دارای امکانات و دستگاه های پیشرفته ای برای تفریح و سرگرم نمودن همه گروه های سنی از پیر وجوان گرفته تا کودکان میباشد .رفتن به شهربازی کیش را میتوان در یکی از شب ها برنامه ریزی نمود و حداقل چند ساعت لذتبخش را با دستگاه های مهیج و بازیهای شهربازی میتوان تسپری نمود .